fbpx

Maksimum İş Güvenliği uzun yıllardan beri çalışma hayatının her alanında belirlenmiş risklere uygun kişisel koruyucu donanımları sunmaktadır. Bunun yanı sıra çevre koruma ürünleri de ürün gurubumuz içerisinde yer almaktadır. Yılların tecrübesiyle tarafımıza gösterilen güvenin devamlılığı en önem verdiğimiz hedeftir.

Bu hedefe ulaşmak ve sürdürmek için sürekli yenilikleri takip ederek ve yılların kazandırdığı bilgi, birikim ve ticari kazancı yatırıma dönüştürerek hizmet kalitemizi müşteri memnuniyetine endekslemek misyonumuzdur.

Risklerinizi analiz edebilecek, risklere en uygun kişisel koruyucu donanımı önerebilecek, bu ürünlere ait tüm teknik bilgi, kullanım ve bakım özelliklerini aktarabilecek, sorunlarınızı dikkatle dinleyip anlayabilecek ve çözümü için en iyi desteği verebilecek,  teknik becerisi ve donanımı yüksek ekibi ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Size destek veren tüm takım arkadaşlarımız memnuniyetinizi sağlamak üzere varlardır.

Günümüzde irili ufaklı pek çok iş güvenliği  firması faaliyete geçmiştir.  Ancak bunların çoğu, İş Güvenliği konusunda yeterli altyapı, bilgi ve beceriye sahip değiller. Herhangi bir riskte  herhangi bir koruyucuyu ticari satış olsun diye veren, oluşabilecek bir aksilik anında çalışanların sağlıklarının kötü yönde etkilenebileceğinin bilincinde olmayan, riskleri değerlendirip en uygun kişisel koruyucu donanımı önerme yetisine sahip olmayan, yeterli miktarda stok ve ekonomik gücü olmayan bir iş güvenliği firmasıyla çalışmak  ister misiniz?

Maksimum İş Güvenliği’ nin tamamen insan hedefli yaklaşımla oluşturduğu hizmet kültürüyle, riske uygun olmayan hiçbir ürün asla satış amacıyla önerilmez, istekte bulunan kişiler uyarılır, doğru ürünlere yönlendirilir.
Çalışanların sağlığı uzman ekibimiz ile her zaman güvendedir. Sunduğumuz tüm ürünler kalite, koruma, konfor ve güvenilirlik anlamında son derece güvenilir markalara aittir.

 Aldığınız hizmet ne kadar küçük ölçekli ya da ne kadar kapsamlı olursa olsun, aynı özenin gösterildiğine emin olabilirsiniz.

Teklif Sepeti