fbpx

ATG®’nin teknoloji platformları, pazar araştırmasını ve pazarlama analizini son teknoloji gelişmeleriyle eşleştiren bir çekirdek ekip tarafından sürekli geliştirilmektedir. Bu durum da müşterinin deneyimini sürekli yenilikle geliştirdiğimiz temeli oluşturmaktadır. Neden mi? Çünkü işe yarayan ve herkes tarafından benimsenen bir el koruma programının seçilmesi ve uygulanmasının karmaşıklığını anlıyoruz. Bir yandan işgücünüz sürekli daha rahat olan eldivenler isterken diğer yandan yaralanmalarla birlikte bu yaralanmalarla ilgili maliyetleri azaltmaya ve işçinin verimliliğini geliştirmeye odaklanılıyor.

Teknoloji platformlarımızı kullanarak konforu ve işçinin kabulünü performans ve güvenlik özellikleriyle birleştirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca iş sırasında ve sonrasında ellerinizin bakımını yapan bir “sağlığa odaklı” teknoloji platformu da ekledik kısa bir süre önce.
Ürünlerimiz, aşağıdaki üç temayı izleyen teknolojiler kullanıyor:

1. Konfor
2. Performans
3. HandCare™

Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı Birliği) ortaklığımız sayesinde garantili cilt dostu olan eldiveni size sağlamak amacıyla bu teknolojiler tek tek veya birlikte kullanılıyor. Bütün eldivenlerimiz kalıcı olmak üzere tasarlanmıştır ve size verdiğimiz “paranızın karşılığı” sözümüzü tutabilmemizi sağlamak üzere yıkanabilirler.

360° HAVA GEÇİRGENLİĞİ SAĞLANIR

AIRtech®, hava geçirgenliği standardını oluşturmuştur. Bir eldiven içinde ısı birikimini ortadan kaldırarak konforu arttırmak üzere tasarlanıp geliştirmiştir. Müşterilerimiz bugün pazarda buna benzer bir şeyin olmadığını söylediler. Bu şekilde daha önce kullandıklarından farklı olarak eldiveni daha uzun ve daha rahat kullanabiliyorlar. AIRtech® kaplamanın uygulandığı yerde patentli bir mikro-köpük nitril kaplamayla sunulmaktadır. Bu küçük kabarcıklar, elin nefes almasını sağlayarak ısının doğal olarak dağılması için mikro-tünellerden bir ağ oluşturuyorlar.
AIRtech® bizim 360° tam el hava geçirgenliği dediğimiz şeyi sağlıyor. Serin eller daha mutlu, güvenli ve verimlidir. AIRtech® logosunu arayın.

DAHA AZ EL YORGUNLUĞU İÇİN

ERGOtech®, eldivenin ikinci bir cilt gibi çalışmasını sağlamaya odaklanıyor. ERGOtech® eldiveninizin şeklini, uyumunu ve hissini azamileştirmeye odaklanırken üstün bir kullanıcı performansı yaratıyor. Bu teknolojinin bir örneği bileşenlerimizdir. Bileşenlerimizi öyle geliştirdik ki ele uyum sağlıyorlar ve böylece kullanım sırasında esneklikleri azamileşiyor. Bir MaxiFlex® eldiveni taktığınızda bileşenin parmaklarınızı sardığını ve böylece olağanüstü hüner, esneklik ve dokunma hassaslığı sağladığını göreceksiniz.Kaplama sürecinde kullanılan kendi el kalıplarımızın temeli olarak elin dinamiklerini ve boyutlarını sürekli inceliyoruz. Patentli kaplama sürecimiz sırasında yüksek eğitimli ve becerikli mühendislerimiz, kaplamanın kalınlığını düzenleyerek uygulandığı yerde eldivenin bütün bölümlerinde tutarlılık göstermesini garantiliyorlar. Ayrıca astara kaplamanın ne kadarı emildiğini de titiz bir biçimde kontrol ediyoruz. Neden mi? Böylece sadece eldivenin içindeki yumuşak liflerin kullanıcının eliyle temas etmesi garantileniyor.

Ayrıntıya gösterdiğimiz bu özen, astarları kaplama sürecinde kullanılan şekillendiricilerle eşleştirdiğimizde görülüyor. proRange™ ürün grubumuz avuçta 5 (XXS) – 12 (XXXL)1 arasında 7 boyut, ¾, tam kaplamalı ve sürücü stilleri sunmaktadır. Sektörde yaygın olarak kullanılan bir astar hepsine uyar yaklaşımı değil bizimki. Otuz dört astar kullanıyoruz, hepsi de kullanılan bileşen bileşimini, gerekli olan kaplama çizgisini ve el kalıbının kendisini dikkate almak üzere tek tek geliştirilmiştir. Sonuç, nihai olarak uyum sağlayan eldivendir.

ERGOtech® olağanüstü esneklik, hüner ve dokunma hassasiyetini sunmak üzere elin doğal konturlarını taklit etmek için tasarlanıp geliştirilmiştir ve eldivenlerimize entegre edilmiştir.

Bütün stiller için mevcut olmayabilir.

KESİLMELERE KARŞI KORUMA

CUTtech® yüksek konfor ve kullanıcı memnuniyeti sağlama felsefesiyle birlikte farklı kesme koruma seviyesi sunmak için yüksek performanslı iplikler ve lifleri birleştirip harmanlamaktadır.Lif gereksinimlerimizi sadece uzun vadeli önemli ortaklardan alıyoruz. Tesise geldikten sonra üretim tesisimizde kaplanır, bükülür ve zırhlanırlar, sonuçsa hafif, ama esnek yenilikçi iplik ve liflerdir. Performans göstermek üzere üretilirler.

CUTtech® ürün grubuna, baş ile işaret parmağı arasına yerleştirilen kalıcı bir nitril güçlendirme yeni eklenmiştir. Bu şekilde çoğu eldivenin açıkça zayıf olan alanındaki aşınma azaltılırken eldiven ömrü arttırılır ve kullanım maliyeti azalır. Ayrıca keskin kenarlı parça ve bileşenlerle çalışırken ilave kesme koruması ve güveni de sunar. CUTtech®, yenilikçi liflerle optimum kesme direnci aktarır.

DAHA UZUN SÜRELİ KULLANIM SAYESİNDE PARA TASARRUFU SAĞLAR

DURAtech®, eldivenlerin daha uzun süre kullanılmasını sağlayan bir teknoloji platformudur. Neden mi? Çünkü uzun ömürlü eldivenler ekonomik açıdan anlamlıdır, ama bütün mesele dayanıklılık değildir. Aynı zamanda eldivenlerinizin taze ve temiz olmasını da garantilemektir; bu yüzden de eldivenlerimizi yıkanabilecek biçimde tasarladık. Bu şekilde sunulan olağanüstü dayanıklılıktan tam anlamıyla faydalanabilirsiniz.
DAHA İYİ PERFORMANS VE HİSSİYAT İÇİN
ATG®’de bizim için kavrama bir ana güvenlik ölçütüdür. GRIPtech® “micro-cup” bitişimiz kavrama özelliklerini arttırıp parçaların daha güvenli kullanılmasını sağlar. Ayrıca doğru kavrama eksikliğiyle ilişkili el yorgunluğunu azaltır. Bu oldukça verimli etkiyi elde etmek için, hüner ve esnekliği geliştirip azamileştirmek üzere patentli bir kaplama süreci sadece gerekli olan yere uygulanır.
Bu teknoloji, sizi kuru ve/veya yağlı ortamlarda desteklemek üzere akıllıca tasarlanmıştır. Kesme direnci ile kavrama arasında optimum denge oluşturmak için sık sık CUTtech® ile kullanılmıştır. Kaymazsa kesmez. GRIPtech® el yorgunluğunu azaltır, güvenliği arttırır.
YAĞLARA, SIVILARA VE KİMYASALLARA KARŞI MÜKEMMEL KORUMA
Günümüzdeki birçok çalışma alanı su, yağ ve birçok kimyasal dahil farklı derecede sıvı içerir. LIQUItech® bariyeri sizi korumak için tasarlanmıştır. Çeşitli kaplama ağırlıklarına sahip çok ince mikyaslı dikişsiz örgü astarlarına uygulanan hafif, esnek kaplamalar sunarak ATG®’ye özgü sektör lideri kaplama teknolojisiyle nitelenmiştir.
Kaplama ve dikişsiz örgü teknolojilerin birleşimi, düşük ve yüksek seviyede kimyasal dirençle birlikte sıvı geçirmezlik sağlamak üzere geliştirilebilir ve böylece sıvı geçirmez ve kimyasallara dirençli eldivenlerde normalde görülmeyen üstün konfor seviyelerini korur.
SICAĞA VEYA SOĞUĞA KARŞI KORUMA
THERMtech® sıcağa veya soğuya dirençli termal izolasyon özellikleri sağlayan kaplama ve dikişsiz örgü teknolojilerini birleştirmektedir. ATG® esneklik, hüner, ağırlık ve konforu feda etmeden yüksek termal izolasyon özelliklerine sahip ürünler üretmek üzere ısıya dirençli iplikler ve lifleri harmanlayan son teknoloji kullanan tesislere sahiptir.

Bütün eldivenlerimiz Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı Birliği) tarafından dermatolojik akreditasyon almıştır ve ambalajlamadan önce yıkanarak eldivenlerimizin Oeko-Tex tarafından onaylanmış haliyle “paketten taptaze” olmalarını garantileyebiliyoruz. Eldivenlerimizin üretiminde kullanılan bütün maddeler, REACH’e uygun olup ürünlerimizin hiçbiri SVHC içermez.

ATG® eldiven deneyiminin, hem kullanıcının cildi hem de gezegen için nazik olmasını garantilemek için hiçbir çabadan kaçınmıyoruz. Gezegenimize yönelik sorumluluğumuzun bir ifadesi olarak bütün üretim süreçlerimizin kısa ve uzun vadeli çevre etkilerini sürekli ölçüp izleyen özel bir ekip atadık. Bu ekibin uzmanlığı de ileriye yönelik düşünmemize, performansı geliştirmemize ve küresel çevre üzerindeki ayak izimizi daha da azaltmak için yöntemler bulmamıza yardım eder. Bütün izleme süreci ISO 14001 onaylıdır ve çevresel çerçevemizin ve HandCare® Programımızın temeli olarak hizmet eder.
ATG® eldivenleri. Garantili cilt dostu.

Eldivenlerimiz Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı Birliği) tarafından dermatolojik akreditasyon almıştır. Cilt Sağlığı Birliği mührü, güvenlik endüstrisinde ilk kez profesyonel eldiven kullanıcılarına ATG®’nin bütün eldiven gruplarının “dermatolojik olarak güvenli” olduğu ve arkasındaki bilim ve araştırmanın sağlam olduğu güvenini vermektedir.
Üretim sürecimizin tamamı, Avrupa REACH Düzenlemesiyle (Kimyasal Maddelerin Tescili, Değerlendirilmesi, Onaylanması ve Kısıtlanması) uyumludur.
Eldivenlerimiz ‘paketten taptaze’ garantisi taşırlar. Nasıl? Temizliği garantilemenin bir başka adımı olarak üretim sürecinden sonra bütün eldivenleri yıkıyoruz. Yıkama süreci sırasında toplanan yağmur suyu kullanmayı tercih ediyoruz. Eldivenlerimiz, onların yasal olarak düzenlenmeyen kimyasallar dahil bilinen zararlı maddeler içermediğini garantileyen Oeko-Tex® 100 Standardıyla onaylanmıştır. Standart gereksinimleri mevcut ulusal mevzuatının açıkça ötesindedir.
Eldivenlerimizin içinde kokuları asgaride tutmak için Sanitized kullanıyoruz. Sanitized®, eldivenlerinizi daha uzun taze tutan ve kendinizi güvenli ve korunmalı hissettiren bir deodorant gibidir. ATG®’nin Sanitized®’ın “triklosan içermeyen” özel bir türünü kullandığını unutmayın.
Üretim süreçlerimizde kullanılan bütün unsurların çalışanlarımız için güvenli olduğundan emin olmakla kalmıyor, aynı zamanda üretim sürecinden sonra temizliği garantilemede bir başka adım olarak da bütün eldivenleri yıkıyoruz. Bu yıkama sürecinde, yalnızca yağmurdan toplanan, kendi su işleme tesislerimizde işlenip sürekli geri dönüştürülen suyu kullanıyoruz.

SICAK ELLERİ SERİN TUTAR, TERLEYEN ELLERİ KURU TUTAR

AD-APT Teknolojisi, ellerimizin eldiven içindeki hareketi ve artan sıcaklığıyla etkinleştirilir ve elinizi kuru tutan ve serinleten doğal bir soğutma maddesi serbest bırakılır. AD-APT® teknolojisi, eli konforlu bir duruma soğuturken vücudun doğal sıcaklığını kontrol etme kapasitesini, yani termoregülasyonu olumsuz etkilemez.AD-APT Teknolojisi eldivenin ömrü boyunca kalıcı olmak üzere tasarlanmıştır ve yıkanabilir.

Teklif Sepeti